Variantai s, Atsarginiais variantais seimūnai nesirūpina - DELFI


pasirinkimo sandoriai pasibaigė

Pirmoji istorija jie susitinka ir tampa variantai s, antroji susitikę neištaria vienas kitam nė žodžio, gyvenimas juos suves tik vėliau, trečioji jie susipažįsta, bet iš karto susiduria su sunkumais. Visos trys istorijos persmelktos meilės, nors nė katram veikėjų netrūksta menininko ambicijų.

variantai s

Būna Tris Evos ir Džimo gyvenimo istorijas galima skaityti kaip tris romanus. Variantai s istorija — jie susitinka ir tampa pora, antroji — susitikę neištaria vienas kitam nė žodžio, gyvenimas juos suves tik vėliau, trečioji — jie susipažįsta, bet iš karto variantai s su sunkumais.

Būna akimirkų, kai mūsų gyvenimas gali pasisukti visai kitaip, kai iš pirmo žvilgsnio nereikšmingi dalykai gali nulemti mūsų likimą, ir tik nuoširdžiausias ryšys ištveria visus likimo išbandymus.

variantai s

Laura Barnett g. Laura gimė metais Pietų Londone, ten su vyru ir gyvena. Kembridže studijavo italų ir ispanų kalbas, Londono Sičio universitete — žurnalistiką.

variantai s

Kartais jos kaip vardų ir įvykių sūkurys, pernešantis į naują vietą, tačiau rašytojos kuriamas pasaulis yra labai malonus verpetas būti įtrauktam