Tarpininkai karagandoje. metų ekspedicija - Misija Sibiras


Pareigūnai klausinėjo, kas organizavo kelionę ir dėl ko į Lietuvą važiavo melstis. Kelionės organizatore prisipažino Konstancija Cimanovskaja.

Atgal Kviečiame jungtis prie Visuotinės tylos minutės Šiemet birželio ąją — Gedulo ir vilties dieną — visa Lietuva minės ąsias trėmimų pradžios metines.

Siekiant pagerbti tautiečius, nukentėjusius nuo sovietų okupacijos metu patirtų represijų, šią dieną 11 val. Lietuvoje jau trečią kartą bus skelbiama Visuotinė tylos minutė.

tarpininkai karagandoje

Skaičiuojama, jog nuo sovietų represijų nukentėjo daugiau nei   Lietuvos gyventojų, kurie patyrė tremtį ar kalinimus. Visuotinė tylos minutė gali tapti masiškiausia minėjimo forma — tereikia pradėti nuo savo aplinkos.

tarpininkai karagandoje

Bene masiškiausiai tylos minutė yra minima Izraelyje, kuomet per Europos žydų katastrofos ir didvyriškumo dieną — nacionalinę gedulo dieną, kurios metu pagerbiamos Holokausto aukos — tuo pačiu laiku visoje šalyje kaukia sirenos, vėliau sustoja visas transportas, savo veiklą trumpam sustabdo įmonės ir įstaigos. Prie Visuotinės tylos minutės jau dabar aktyviai jungiasi Lietuvos ugdymo įstaigos, tarpininkai karagandoje institucijos, verslo įmonės, žiniasklaidos priemonės.

parinkčių nustatymo lygiai

Prie Visuotinės tylos minutės prisijungti gali kiekvienas adresu www. Jūsų pagalba mums yra tvirčiausias žingsnis į priekį, padedantis kasmet nuveikti daugiau. Prisidėti prie projekto taip pat galite tarpininkai karagandoje trumpaisiais numeriais.

Iki gegužės 1 d. Skirti 2 proc.

DARBO KRYPTIS

Pasirinkite laukelį Pildyti formą. Pasirinkite laukelį Prašymas skirti paramą. Tuomet pateikite formą.

galimybių amžius dvejetainiai variantai manekenams knyga

Neabejojame, kad jausmas padarius svarbų ir reikšmingą darbą yra neįkainojamas, tad prašome ir kviečiame šiuo jausmu ir žinia pasidalinti su savo kolegomis, draugais, artimaisiais — juk kiekvienas esame didelės pilietiškumo bendruomenės dalimi! Kiekviena parama projektui yra labai reikšminga, nes kiekvienas mūsų papildomas žingsnis esate būtent Jūs!

tarpininkai karagandoje