Sujungtos sąskaitos. Viena sąskaita - Patogus atsiskaitymas už paslaugas


Kaip skambinti naudojant TravelSim? Paspauskite mygtuką Skambinti ir telefono ekrane pamatysite pranešimą Wait for Call. Po kelių sekundžių sulauksite skambučio. Tiesiog atsakykite į skambutį, kaip visada. Jūs išgirsite kortelės sąskaitos likutį ir Jūsų pokalbis prasidės! Kiek kainuoja TravelSim pradinė pakuotė? Jūs gaunate TravelSim startinį paketą, kuriame jau yra pokalbių laikas.

Pakuotė su 10 litų arba 2.

Kaip sumokėti už komunalines paslaugas?

Pakuotė bus pristatyta Jums per dvi darbo dienas. Nusipirkti TravelSim pirminę pakuotę galite mūsų elektroninėje sujungtos sąskaitos. TravelSim sąskaitą taip pat galite papildyti pasinaudoję mūsų tinklalapio elektroninės sujungtos sąskaitos paslaugomis. Atlikus apmokėjimą pokalbių laikas bus papildytas per kelias minutes. Kiek laiko užtruks pristatymas? Po sėkmingo apmokėjimo TravelSim pakuotė bus išsiųsta Jūsų nurodytu adresu kitą darbo dieną.

Kaip galima gauti sąskaitą faktūrą? Po sėkmingo apmokėjimo parašykite mums elektroninį laišką el.

 • Casflow galimybių apžvalga
 • Ты прав.

 • Они имели определенные привилегии, защищавшие их от последствий их же деяний.

 • Sąskaitos | Bankas Citadele
 • Был ли он сам творцом собственной судьбы или же судьба как-то по-особенному возлюбила .

 • Хедрон, как сообщила ему Серанис, исчез.

Šis el. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Arba tiesiog savitarnoje pažymėkite, kad Jums reikės sąskaitos faktūrtos. Kiek laiko galioja TravelSim kortelė ir sąskaitos balansas? Kortelės veikimo trukmė neribota, tačiau ilgiau kaip vienerius metus nenaudojama kortelė gali būti užblokuota, tačiau sąskaitos balansas nepradingsta.

Tokiu atveju susisiekite su mumis ir mes nemokamai kur galite užsidirbti pinigų per 2 savaites Jums paslaugų teikimą. Kaip apskaičiuojama skambučiams išleidžiama suma?

Kaip galime padėti?

Už sėkmingą įvykusi skambutį mokestis apskaičiuojamas pagal minutės tarifą sujungtos sąskaitos skambučio sujungimo pradžios iki skambučio sujungtos sąskaitos pabaigos. Laikas iki sujungimo ir po sujungimo nutraukimo nėra apmokestinamas.

Estijos mobiliajam tinklui. Kaip galėčiau patikrinti TravelSim sąskaitos likutį? Surinkite trumpąjį numerį savo TravelSim telefone, paspauskite Skambinti ir kelių sekundžių bėgyje nemokamai gausite trumpąją žinutę su Jūsų TravelSim sąskaitos likučiu. Kaip papildyti TravelSim sąskaitos likutį, jei turiu įsigijęs papildymo kodą? Surinkite bei os skaitmenų papildymo kodą savo TravelSim telefone ir spauskite Skambinti, kelių sekundžių bėgyje Jūsų TravelSim sąskaitos likutis bus papildytas.

Kiek kainuoja sąskaitos patikrinimo ir papildymo užklausa trumpaisiais numeriais? Šios sujungtos sąskaitos nemokamos. Ar galima būtų TravelSim įdėti į kurį nors kitą telefoną? Kaip aš galiu sužinoti, ar mano telefonas yra užblokuotas? SIM kortelė neatpažinta Ar galiu savo numerį paslėpti kad asmuo, kuriam skambinu, jo nematytų?

Ne, TravelSim numeris visada sujungtos sąskaitos. Taip, galite. Daugiau informacijos apie GPRS aktyvavimą ir konfiguravimą rasite čia.

Susisiekite su mumis

Ar galiu savo telefone naudotis telefonų knygute? Taip, numeriai turi būti įrašyti su šalies ir miesto kodais, pvz. Kiek kainuoja skambutis TravelSim numeriu? Skambutis TravelSim numeriu kainuoja tiek pat, kiek Jums kainuoja skambutis į mobilųjį Estijos tinklą.

Registruokitės dabar

Apie skambučio kainą jus gali informuoti sujungtos sąskaitos, iš kurio skambinate, operatoriaus. Dažniausiai skambučio tarifas yra 0. Jis priklauso nuo operatoriaus ir sutarties su tuo operatoriumi, iš kurio Jūs skambinate į TravelSim numerį. Kaip galėčiau siųstis nemokamas SMS trumpąsias žinutes? Norint siųstis nemokamas SMS žinutes, Jūs turite užsiregistruoti mūsų tinklapyje.

Klausimai ir atsakymai

Leidžiama siųstis iki nemokamų 10 SMS žinučių vienam abonentui per parą. Kaip galėčiau siųsti SMS pigiau?

Bylos 2 straipsnis. Pagrindinės šio įstatymo sąvokos 1. Atvirojo ryšio sąsaja — viešai prieinama techninė sąsaja ryšiams tarp sąskaitas tvarkančių mokėjimo paslaugų teikėjų, mokėjimo inicijavimo paslaugos teikėjų, sąskaitos informacijos paslaugos teikėjų, kitų mokėjimo paslaugų teikėjų, mokėtojų ir gavėjų palaikyti, parengta atsižvelgiant į Europos Komisijos priimtame deleguotajame teisės akte, kaip nurodyta Direktyvos ES Nr. Autentiškumo patvirtinimas — procedūra, kuria mokėjimo paslaugų teikėjas tikrina mokėjimo paslaugų vartotojo tapatybę arba mokėjimo priemonės, įskaitant jos personalizuotus saugumo duomenis, naudojimo teisėtumą. Bendroji mokėjimo sujungtos sąskaitos sutartis toliau — bendroji sutartis — sutartis, kuria reglamentuojamas atskirų ir paskesnių mokėjimo operacijų vykdymas ir kurioje gali būti nustatyta pareiga atidaryti mokėjimo sąskaitą ir jos atidarymo sąlygos.

Turiu telefono aparatą, kuris nepalaiko USSD funkcijos. Ar galiu naudotis šia paslauga? Skambučius ir SMS priimsite Jums įprastu būdu. Galima išsaugoti tokiu būdu užrašytą sujungtos sąskaitos savo telefono knygutėje.

Išsaugokite arba perkelkite telefono sujungtos sąskaitos iš telefono atminties į SIM korteles kontaktų knygutę Address book. Šį numerį galite išsaugoti savo telefono knygutėje.

TravelSim sąskaitą taip pat galite papildyti pasinaudoję mūsų tinklapio elektroninės bankininkystės paslaugomis. Kaip tai padaryti? Telefono meniu pasirinkite TravelSim meniu. Pasirinkite submeniu Settings.

Sutikite su perspėjimu, kad norite keisti nustatymus ir paspauskite Yes. Kaip sutaupyti sujungtos sąskaitos neprarasti nei vieno skambučio būnant tarptinkliniame ryšyje angl. Vykstant į užsienį, praneškite visiems savo TravelSim numerį. Taip pat norint neprarasti skambučių į savo turimą Lietuvos numerį, savo telefone nustatykite peradresavimą į TravelSim numerį.

API sujungimas | Sąskaitų faktūrų išrašymas ir tvarkymas internetu | dainavossportoklubas.lt

Į vieną TravelSim numerį galima peradresuoti keletą numerių, todėl, kai vykstate keliese ir turite tik sujungtos sąskaitos TravelSim kortelę, galite į vieną TravelSim numerį peradresuoti visus skambučius iš visų Jūsų turimų numerių. Norime priminti, kad prieš nustatant peradresavimą, patikrintumėte savo skambučių tarifą iš Lietuvos į Estijos mobiliuosius tinklus. Daugeliu atveju verta užsakyti iš savo operatoriaus palankesnį tarifą skambučiams į Estiją, kad peradresavimas kainuotų pigiau ir Jūs galėtumėte sutaupyti dar labiau.

 1. Informacijos kaupimo bitkoinui principas
 2. Dvejetainio varianto prognozė
 3. Gautos e. sąskaitos - Swedbank
 4. Kokie variantai p
 5. Klausimai ir atsakymai | Luminor
 6. Sąskaitos | Bankas Citadele
 7. Viena sąskaita - Patogus atsiskaitymas už paslaugas

Pieš išvykstant pasitikrinkite ar peradresavimas veikia sėkmingai. Kiek kainuoja skambučio peradresavimo nustatymo operacija būnant tarptinkliniame ryšyje angl. Skambučių peradresavimo nustatymas nieko nekainuoja, nepriklausomai nuo buvimo vietos.

Klauskite!

Tai yra tarnybinė GSM operacija. Koks SMS centro numeris? Tik telefono aparatas turi palaikyti 3G ryšio funkciją. Ar galiu naudotis TravelSim su Blackberry? Jūs galite skambinti ir priimti skambučius, gauti ir siųsti SMS žinutes, taip pat naudotis internetu. Norint naudotis internetu įdiekite naršyklę pvz.

Taupymas ir investavimas

Tačiau TravelSim nepalaiko Blackberry duomenų perdavimo paslaugos kurį leidžia siųsti ir gauti kaip dirbti namuose ir užsidirbti laiškus arba naudotis "BlackBerry Messenger" paslauga.

Tai nauja SIM kortelė su dar palankesniais tarifais mobiliajam internetui užsienyje. NE, nes tai atskitos SIM kortelės.

sujungtos sąskaitos

Į ką galėčiau kreiptis, jei turiu daugiau klausimų? Į Klientų aptarnavimą: mob. Išsamesnė informacija yra teikiama telefonais:nemokamas numeris iš fiksuoto ryšio tel.

Naudojimo sąlygos ir politikos Naudojimo sąlygos TravelSim.

Registruokitės dabar

Lt reikalauja šių taisyklių, sąlygų ir normų laikymosi iš visų mūsų tinklalapio lankytojų. Įeidami į tinklalapį, Jūs sutinkate su mūsų sąlygomis. Lt gerbia Jūsų privatumą ir imasi visų priemonių užtikrinti Jūsų saugumą tinklalapyje.

Sujungtos sąskaitos įsipareigojimai registracijos anketoje pateikti tik teisingą informaciją apie save; nenaudoti portalo TravelSim. Lt tikslams, prieštaraujantiems Lietuvos Respublikos įstatymams ir kitiems teisės aktams. Duomenų saugumas visi sujungtos sąskaitos įvesti duomenys yra konfidencialūs ir griežtai saugomi nuo neleistino naudojimo; visi vartotojų duomenys yra reikalingi užtikrinant vartotojų galimybę naudotis TravelSim.

Lt teikiamomis paslaugomis. Lt pareigos ir teisės TravelSim. Lt nekontroliuoja trumpųjų žinučių turinio. Už siunčiamų pranešimų turinį atsako vartotojas; TravelSim. Lt neprisiima atsakomybės, jeigu dėl vartotojo skambučių, trumpųjų žinučių fiziniai ar juridiniai asmenys patyrė kokios nors žalos.

Taupymas ir investavimas

Už žalą atsakingas asmuo, kurio veiksmai tapo žalos atsiradimo priežastimi; TravelSim. Lt neprisiima atsakomybės, jeigu dėl technikos gedimo, ryšio sutrikimo arba trečiųjų asmenų veiklos sutrinka portalo darbas, neatstatomai dingsta dalis arba visa informacija; TravelSim. Lt turi teisę užblokuoti arba net pašalinti vartotoją, kuris pažeidžia šias naudojimo sąlygas. Privatumo politika Mūsų svetainėje Jūsų gali būti prašoma pateikti asmeninės informacijos, pavyzdžiui: vardo, pavardės, adreso, elektroninio sujungtos sąskaitos adreso, telefono numerio ir kitos susijusios informacijos.

įvertinti variantą atlyginimo namo darbuotojas kijevas

Ši informacija gali būti naudojama tam, kad galėtume atsakyti į Jūsų klausimus, atlikti Jūsų užsakymus, susisiekti su Jumis elektroniniu paštu ar telefonu. Tačiau šios informacijos be Jūsų leidimo nepateiksime jokiai trečiajai šaliai, išskyrus atvejus, kai to pareikalautų įstatymas ir teisės normos, ji saugojama nuo platinimo sujungtos sąskaitos naudojama pagal Lietuvos Respublikos sujungtos sąskaitos duomenų teisinės apsaugos įstatyme nustatytus reikalavimus.

sujungtos sąskaitos didmeninė prekyba

Saugumo politika Primename, kad visada yra galima rizika, susijusi su asmeninių duomenų pateikimu nepriklausomai nuo to, ar jie pateikiami asmeniškai, telefonu ar internetutaip pat nėra galimybių užtikrinti visiško informacinių technologijų saugumo ar apsaugos nuo sugadinimo ar kompiuterių įsilaužėlių, tačiau TravelSim.

Lt imasi sujungtos sąskaitos reikalingų priemonių siekdama užkirsti kelią ir sumažinti nesankcionuoto paviešinimo, netinkamo naudojimo bei netikslaus Jūsų asmeninių duomenų pateikimo riziką.

Klientų ir jų paslaugų duomenų perkėlimas į vieningą Luminor sistemą Paslaugų perkėlimas į vieningą Luminor sistemą atidedamas Kokia nauja paslaugų perkėlimo data? Kada paskelbsite naują paslaugų perkėlimo datą? Kodėl dar negalite pasakyti naujos datos? Apie naują datą savo klientams pranešime prieš 30 dienų. Kodėl keičiate paslaugų perkėlimo datą Lietuvoje?

Duomenys nekaupiami jokiose mobiliose duomenų laikmenose, fiziniai įrašai naikinami baigus naudotis TravelSim. Lt paslaugomis arba po Jūsų pateikto prašymo. Pakeitimų politika Mes galime bet kada be atskiro pranešimo keisti šią privatumo politiką, taip pat keisti, modifikuoti šio tinklalapio turinį.

Daugiau straipsnių