Kriptovaliutos pompa


Nyderlandai gali blokuoti užsienio kriptovaliutų firmas pagal kovos su pinigų plovimu įstatymus - Sep 11, Kriptovaliutos subjektai, esantys ne Nyderlanduose, gali gauti įkrovą pagal naujas kriptovaliutų taisykles.

Užsienio subjektai apima visas įmones, registruotas ne Europos ekonominėje zonoje, kuri sudaro daugumą Europos šalių.

už kokį darbą galima uždirbti didelius pinigus

Paklaustas, ar užsienio kriptovaliutų kompanijos turės įsteigti biurus Nyderlanduose ar Europoje, kad patektų į rinką, Oudejansas nekomentavo. Centrinis bankas jau paprašė visų Olandijos kriptovaliutų bendrovių užsiregistruoti iki sausio 10 dienos pabaigos datos, kurią įgaliojo AMLD 5.

kriptovaliutos pompa

Teisės aktai ir centrinio banko registracija remiasi kovos su pinigų plovimu problemomis. Kaip teigė visos finansinės firmos, šifravimo įmonės privalo registruotis Nyderlandų vyriausybėje.

kriptovaliutos pompa

Jis sakė, kad, kaip nauja pramonės šaka, reglamentai yra labai standartiniai, net jei jie atrodo drakoniški. Vietinės kriptovaliutų bitcoin algoritmas patenkintos reglamentavimu Aiškus reguliavimo trūkumas kylančioje Nyderlandų kriptovaliutų rinkoje yra problema, su kuria daugelis Nyderlandų kriptovaliutų kriptovaliutos pompa teikėjų yra patenkinti, - sako viena vietinė kriptovaliutų įmonė.

kriptovaliutos pompa p2p prekyba

Aš nesakau, kad jie yra įsimenami kriptovaliutų. Kaip tarptautinės ar net kitos Europos įmonės veiks pagal rengiamus šifravimo įstatymus, dar reikia suprasti.

trigubos viršutinės dvejetainės parinktys

Datema teigė, kad šis reglamentas yra geras vietinėms kriptovaliutos pompa ir, jo aiškinimu, gali blokuoti konkurentus Vokietijoje, Prancūzijoje ir kitur. Šiuo metu gausu klausimų, pavyzdžiui, kaip atrodys galutiniai teisės aktai, kaip DNB vykdys jų vykdymą ir kaip tarptautiniai žaidėjai gali veikti Nyderlanduose.

kriptovaliutos pompa