Ilgai prekiaujama, Nuorodos kopijavimas


Pasak jos, įmonė, vykdydama Vyriausybės sprendimą, yra laikinai apribojusi prekybos centrų veiklą.

exmo kriptovaliutų keitimo pareigūnas kaip užsidirbti pinigų trasoje

Susiję straipsniai Dėl maisto lietuviai stovi eilėse internete: kai kurie savo vietą perleidžia už 20 eurų   Prekyba maisto produktais pradedama Vilniuje, Lukšio g. Netrukus maisto prekių bus galima įsigyti ir kituose miestuose bei internetinėje ilgai prekiaujama. Asortimente klientai galės rinktis iš daugiau kaip skirtingų maisto prekių pavadinimų: miltų, makaronų, aliejaus, konservuotų daržovių ir mėsos konservų, kavos, arbatos, padažų, saldėsių ir kt.

užsidirbti mokėtojų pinigų

Kartu su maisto produktais bus parduodama substratai sėjai, daržovių ir vejų sėklos, trąšos, pagrindinės namų apyvokos, automobilių ir gyvūnų priežiūros prekės. Reguliariai dezinfekuojame dažniausiai liečiamus paviršius, pirkinių vežimėlius ir krepšius. Tuo tarpu klientams rekomenduojama dėvėti apsaugines kaukes, mūvėti ilgai prekiaujama pirštines bei laikytis saugaus, bent vieno metro atstumo nuo kitų asmenų.

ab dvejetainiai variantai robotas

Taip pat siūloma už pirkinius atsiskaityti bankinėmis mokėjimo kortelėmis, o prieš apsiperkant bei apsipirkus — rankas kruopščiai dezinfekuoti prekybos centre esančiu dezinfekciniu skysčiu.

Vilniuje, Lukšio g.