Galimybių prognozė, Susiję įrašai


rasti papildomą pajamų šaltinį pajamos kriptovaliutų biržoje

Add to Collection Abstract Straipsnis skirtas jaunuolių nusikalstamo elgesio rizikos įvertinimo problemoms ir galimybėms aptarti. Empirinio tyrimo tikslai: a apibūdinti individualius, socialinius ir kriminologinius, praeities ir esamus veiksnius, darancius įtaką rizikai pakartotinai nusikalsti; b įvertinti trijų psichologinių charakteristikų vidinės darnos, agresyvumo ir nevilties rodiklius grupėje, jų sąsajas ir prognostine verte.

galimybių prognozė

Pirmajame tyrimo etape buvo surinkti galimybių prognozė is asmens bylų ir užpildytos vaikinų 15—21 metų amžiausatliekancių lygtines bausmes trijų Lietuvos regioninių pataisos inspekcijų priežiūroje, anketos; antrajame etape tiriamieji 52 proc.

Psichologiniam įvertinimui naudota A. Rezultatai atskleidė vyraujancias individualias ir socialines tikslinės grupės charakteristikas; regresinė analizė parodė istorinių kintamųjų svarbą jaunuolių nusikalstamo elgesio prognozėms; nors galimybių prognozė vyravo vidutinio lygio vidinė darna, vidinės darnos mažėjimas buvo reiksmingai susijes su aukstesniais agresyvumo ir nevilties rodikliais.

geriausios kriptovaliutos, skirtos investuoti pradedantiesiems parinktis, kai pasirodė

Apibendrinant rezultatus atkreipiamas dėmesys į tikslinės grupės rizikos pakartotinai nusikalsti vertinimo ypatumus. References 0.