Baigtos parinktys. Judėjimo kelio animacijos efekto įtraukimas - „Office“ palaikymas


Daugiau informacijos apie šiuos pakeitimus žr.

baigtos parinktys laiko pasirinkimas

Šioje temoje aprašomos operacijų planavimo parinktys. Galite naudoti operacijų planavimą, norėdami bendrai įvertinti gamybos procesą per tam tikrą laikotarpį. Operacijų planavimo metu apskaičiuojama toliau nurodyta gamybos užsakymo informacija.

Nustatomos gamybos užsakymo ir kiekvienos operacijos pradžios ir pabaigos datos. Ištekliai priskiriami operacijoms. Keli parametrai nustato, kaip skaičiuojamas gamybos planavimas.

Šiuos parametrus galite nustatyti puslapyje Operacijų planavimas. Toliau apibūdinamos planavimo pasirinktys.

Operacijų planavimo parinktys

Operacijų planavimas Planavimo kryptis Planavimo kryptis yra esminė planavimo proceso dalis. Gamybą galima planuoti pirmyn arba atgal nuo bet kurios datos, atsižvelgiant į laiko ir planavimo poreikius.

Planavimas į priekį — galite planuoti, kad gamyba būtų pradedama kaip įmanoma anksčiau.

 • Pasirinktų kampanijų atsisiuntimas - „Google Ads“ redagavimo priemonė Žinynas
 • Kurie brokeriai dirba pro trader platformoje
 • Parinktys drugelis video
 • Naujų namų brokeris jo atlyginimas
 • Prekybos paveikslėliai
 • Uždirbkite pinigų kriptovaliuta investuodami
 • Operacijų planavimo parinktys | Microsoft Docs

Gamybą galima pradėti šiandien, rytoj ar nuo bet kurios kitos konkrečios datos ateityje. Gamyba suplanuojama taip, kad būtų pradėta anksčiausią įmanomą datą ir būtų baigta anksčiausią įmanomą datą. Atgalinis baigtos parinktys — galite planuoti, kad gamyba būtų pradedama kaip įmanoma vėliau. Grafikas paremtas data, kada gamyba turi būti užbaigta, ir skaičiuoja atgal iki vėliausios galimos datos, nuo kurios galima pradėti gamybą, nepraleidžiant jos tikslinio termino.

Galimos toliau nurodytos pasirinktys: Pirmyn nuo šiandien — planavimas pirmyn nuo esamos datos.

klasterio analizė prekybos knygoje

Dabartinė data yra sistemos data. Pirmyn nuo suplanuotos pradžios — baigtos parinktys pirmyn nuo ankstesnės pradžios datos. Jei anksčiau planuota nebuvo, planavimo kryptis yra pirmyn nuo esamos datos.

žaisti dvejetainių variantų apžvalgas

Pirmyn nuo planavimo datos — planavimas pirmyn nuo datos, nurodytos lauke Planavimo data. Jei nenurodote planavimo datos, planavimo kryptis yra pirmyn sėkminga prekyba dvejetainiu opcionu esamos datos.

Atgal nuo pristatymo datos — planavimas atgal nuo pristatymo datos, nurodytos gamybos užsakyme. Jei pasirinksite šią parinktį, o pristatymo data nebus nurodyta, esama data bus pristatymo data. Atgal nuo suplanuotos pabaigos — planavimas atgal nuo anksčiau apskaičiuotos pabaigos datos.

Pranešimas el. paštu apie baigtą išsiuntimą / įrašymą

Jei nėra jokio ankstesnio planavimo, dabartinė data yra pabaigos data. Atgal nuo planavimo datos — planavimas atgal nuo datos, nurodytos lauke Planavimo data. Jei nenurodote planavimo datos, naudojama esama data. Lauko Baigtos parinktys nuo planavimo datos reikšmė apskaičiuojama pagal paskutinį kartą skaičiuotą gamybos užsakymo poreikį. Jei nenurodyta jokia gamybos užsakymo data, naudojama esama sistemos data. Atgal nuo ateities datos — planavimas atgal nuo ateities datos, apskaičiuotos pagal paskutinį kartą skaičiuotą gamybos užsakymo poreikį.

Jei nenurodyta jokia gamybos užsakymo ateities data, naudojama esama sistemos data. Kaip per paskutinį planavimą — įrašant operacijas ir užduočių planavimą baigtos parinktys įrašoma pasirinkta planavimo kryptis ir data. Todėl šią pasirinktį galite taikyti būsimiems planavimams.

Jei anksčiau nevykdytas gamybos užsakymo planavimas, planavimas vykdomas atgal nuo esamos sistemos datos.

Girl DIY! 23 BEST FUNNY PRANKS ON FRIENDS - Funny DIY Pranks Compilation - Family Funny Pranks

Pirmyn nuo ankstesnės užduoties — ši funkcija tinkama tik užduotims planuoti. Jei operacijoms planuoti pasirenkate šią planavimo kryptį, gamybos užsakymas bus planuojamas pirmyn nuo esamos datos.

 1. Ярлан Зей заговорил с требовательностью и властностью, которых до того не - Прошлое позади; мы сделали свое дело, во благо или во вред, и с этим покончено.

 2. И затем, совсем внезапно, все кончилось.

 3. Kokią specialybę reikia norint patekti pas brokerį

Planuojant užduotis nustatomas vienos užduoties planavimas, o visos kitos gamybos užduotys planuojamos pagal tą užduotį. Atgal nuo ankstesnės užduoties — ši parinktis tinkama tik užduotims planuoti. Jei pasirinksite šią operacijų planavimo kryptį, suplanuoti užsakymai bus planuojami atgal nuo esamos datos. Planavimo data Ši data naudojama planavimo kryptyse Pirmyn nuo planavimo datos ir Atgal nuo planavimo datos. Planuojama atgal arba pirmyn nuo šios datos.

Daugiau informacijos žr. Perskaičiuoti KS lygius Kai baigtos parinktys Perskaičiuoti KS lygius, bus perskaičiuoti pasirinktos komplektavimo specifikacijos KS lygiai, kad būtų užtikrinta teisinga planavimo tvarka.

 • Judėjimo kelio įtraukimas į objektą Spustelėkite norimą animuoti objektą.
 • Nasdaq brokeriai

Apribojimai Ribotas pajėgumas Planavimas priklauso nuo išteklių centrų, reikalingų gamybai užbaigti, prieinamumo. Jei nėra pakankamai pajėgumų, gamybos užsakymus galima atidėti arba net sustabdyti. Jei operacijų planavime taikomas ribotas pajėgumas, naudojami esami išteklių pajėgumų rezervavimai ir tas pajėgumas rodomas kaip negalimas. Gamybos užsakymas planuojamas pagal reikalingų išteklių pajėgumo prieinamumą.

dvejetainiai variantai pradedantiesiems qopton kaip užsidirbti pinigų per 50 metų

Operacijų planavime naudojama nurodyta operacijų seka, kad būtų nustatyta gamybos maršruto operacijų tvarka. Operacijų planavimas rezervuoja pajėgumą išteklių grupėse pagal operacijų laiką, nurodytą baigtos parinktys maršruto. Išteklių grupių pajėgumas yra visų išteklių grupių išteklių galimų pajėgumų suma.

Ekrano skaitytuvo naudojimas rašybai ir gramatikai tikrinti programoje „Outlook“

Ribotos medžiagos Planavimas baigtos parinktys pat yra priklausomas nuo gamybai baigtos parinktys medžiagų prieinamumo. Nepakankamas komponentų prieinamumas taip pat gali būti gamybos atidėjimo priežastis. Planavimas taip pat gali būti paremtas ir medžiagų naudojimu. Tiesiog nurodykite gamybos medžiagas, kurios turi būti prieinamos, o ne medžiagas, kurios nėra svarbios. Tokio tipo planavimas vadinamas planavimu turint ribą medžiagų kiekį.

Komponentai ir komponentų ypatybės, kuriuos dizaino įrankiai naudoja programai sukurti, tampa metaduomenimis. Kad būtų lengviau suprasti, kaip kiekvienas iš šių komponentų yra susijęs su programos kūrimu, čia jie atskirti į kategorijas duomenys, UI, logika, ir vizualizavimas.

Kai nurodote ribotas medžiagas, gamyba planuojama pagal tai, ar medžiagos prieinamos. Optimizuojant ir pajėgumą, ir medžiagas, gamyba apskaičiuojama taip, kad atitiktų abu apribojimus. Įvertinamas pajėgumo ir medžiagų prieinamumas ir negalima suplanuoti gamybos užsakymo operacijų vykdymo pradžios, jei tuo pačiu metu nėra reikiamo kiekio pajėgumo ir medžiagų.

Vyrų kirpimo parinktys su kirpčiukais ir stiliaus - Procedūros April

Pažymėkite šį žymės langelį, jei planavimo metu medžiagas reikėtų laikyti ribotomis. Jei medžiagos yra ribotos, bus atsižvelgiama į to laikotarpio medžiagų padengimą.

Kitaip tariant, planuojant atsižvelgiama į apskaičiuotas prekių ateities datas.

Priedai Keletą metų iš eilės, nepaisant sezono, vyrų šukuosena su kirpčiukais nustojo būti populiari, moderni ir ieškoma stipri pusė žmonijos. Jie tapo tokie pažįstami, kad dabar ne visi gali prisistatyti modifikuota šukuosena.

Planuojant rezervuojamos žaliavos ir išskleidžiama esama gamyba. Jei planavimas vyksta keletą kartų, tik pirmojo planavimo metu vykdomas išskleidimas ir atliekami rezervavimai. Jei gamybos KS arba maršrute atliksite pakeitimų, išskleidžiama bus kito planavimo metu.

Išskleidžiant bus manoma, kad medžiagos reikalingos tą pačią dieną. Kadangi gamyba nesuplanuojama išskleidžiant bendrąjį planą, dabartinė data yra tinkamiausias įvertinimas, kada bus galima gauti prekes. Tada išskleidimo metu tikrinama, baigtos parinktys prekės galimos. Jei prekės yra prieinamos, galima patenkinti gamybos poreikį.

Jei šiuo metu baigtos parinktys neprieinamos, sugeneruojamas suplanuotas užsakymas ir atliekamas korespondentinis suplanuoto užsakymo pasirinkimas. Jei nustatytas automatinis suplanuoto užsakymo patvirtinimas, tada suplanuotas pirkimo ar gamybos užsakymas bus baigtos parinktys patvirtintas.

kaip bitcoin veikia paprastais žodžiais

Gamybos būsena automatiškai pasikeis į būseną, nurodytą dialogo baigtos parinktys Padengimo grupės lauke Reikalaujama gamybos būsena. Jei žymės langelis nepažymėtas, bus laikoma, kad medžiagų yra. Dėl to planuojant neatsižvelgiama į tai, ar medžiagos yra pasiekiamos reikalavimo metu.

internetinis pinigų uždirbimo forumas 2020

Ribota ypatybė Pažymėti šį žymės langelį, jei norima leisti ypatybių reikalavimus planuojant užduotis. Išlaikyti gamybos vienetą Pasirinkite, ar planavimo mechanizmas turėtų planuoti tik išteklius, kurie jau yra nurodyti gamybos vienete.

Išlaikyti sandėlį iš išteklių Pasirinkite, ar planavimo mechanizmas turėtų planuoti tik išteklius, susietus su nurodytu ištekliaus tiekimo sandėliu.

Nuorodos Grafiko nuorodos Kai nuorodos priklauso nuo gamybos užsakymų, jos taip pat vadinamos tarpinėmis gamybomis. Baigtos parinktys gamybas galima planuoti kaip gamybos užsakymo planavimo dalį. Pažymėkite šį žymės langelį, jei tarpinių gamybų planavimas turi būti pagrįstas pagrindinės gamybos planavimu.

Procedūros Keletą metų iš eilės, nepaisant sezono, vyrų šukuosena su kirpčiukais nustojo būti populiari, moderni ir ieškoma stipri pusė žmonijos. Jie tapo tokie pažįstami, kad dabar ne visi gali prisistatyti modifikuota šukuosena. Kad jūsų baigtos parinktys atrodytų gražūs ir tvarkingi po šukuosenos, jums reikia nuolat ją sukrauti, todėl reikės šiek tiek pastangų, kad atidžiai pasirūpintumėte savimi ir pažiūrėkite.

Baigtos parinktys su pagrindine gamyba, aukščiau esanti gamyba planuojama į priekį, o žemiau esanti gamyba — atgal. Gamybos užsakymo nuorodas galima peržiūrėti puslapio Gamybos užsakymai lauke Nuorodos lygis. Sinchronizuoti baigtos parinktys Jūs taip pat galite nuorodas sinchronizuoti su gamybos užsakymu.

Jei pasirenkama ši parinktis, tarpinės gamybos datos perkeliamos sulygiuojamos, kai keičiamas gamybos užsakymo grafikas. Jei produkto užsakymui priskirta viena ar daugiau tarpinių gamybų, galite tarpines gamybas planuoti kartu su pagrindine gamyba. Šiuo atveju pagrindinės gamybos negalima pradėti, kol susijusios tarpinės gamybos nebus baigtos.

Todėl pažymėkite šį baigtos parinktys langelį, jei tarpinių gamybų planavimas turi būti pagrįstas pasirinktos gamybos pradžios ir pabaigos laiku. Galite pažymėti šį žymės langelį tik jei žymės langelis Grafiko nuorodos yra taip pat pažymėtas. Atšaukimas Atšaukti laukimo darbo grupėje laiką Pažymėkite šį žymės langelį norėdami laukimo eilėje laiko neįtraukti į planavimą. Atšaukti nustatymus Pažymėkite šį žymės langelį norėdami sąrankos laiko neįtraukti į planavimą.