Vaizdo įrašas


2020-04-06 NUOTOLINĖ Seimo nario Dainiaus Gaižausko sp. konf. „Dėl visuomenės informavimo priemon...

Šiame straipsnyje paaiškinami skirtingi vaizdo įrašo kampanijų komponentai ir kaip juos galima naudoti. Praleidžiamieji skelbimai sraute leidžiami prieš kitus vaizdo įrašus, per juos arba po jų.

mano galimybės lažinasi aukštyn dogecoin ir grivinos kursas

Vaizdo įrašas paleidžiamas šio tipo skelbimas ir praeina 5 sekundės, žiūrinčiajam leidžiama praleisti skelbimą. Nepraleidžiamieji skelbimai sraute sukurti taip, kad galėtumėte pateikti visą pranešimą klientams, ir yra 15 sekundžių arba trumpesni.

vaizdo įrašas kas yra sutarties variantas

Skelbimų išvaizda skirsis atsižvelgiant į tai, kokius skelbimų dydžius ir formatus palaiko turinio leidėjai. Skelbimai ne sraute rodomi partnerių svetainėse. Šie skelbimai pasiekiami tik mobiliuosiuose įrenginiuose bei planšetiniuose kompiuteriuose ir sukurti taip, kad naudotojai galėtų lengvai paleisti vaizdo įrašą jį paliesdami.

satoshi nakamoto pinigine uždirbti normos pinigus internetu

Trumpi vaizdo įrašo skelbimai — tai trumpo vaizdo įrašo formato skelbimai, leidžiantys pasiekti platų klientų ratą ir padidinti prekės ženklo žinomumą, pateikiant trumpą, įsimintiną pranešimą. Trumpi vaizdo įrašo skelbimai trunka tik 6 sekundes ar mažiau ir žiūrintieji negali skelbimo praleisti.