Žvaigždžių kriptovaliutos


Spausdinti Stevenas Seagalas Reuters nuotr. Amerikiečių aktoriui Stevenui Seagalui paskirta daugiau kaip tūkst. Žvaigždžių kriptovaliutos ketvirtadienį pranešė JAV vertybinių popierių ir biržų komisija.

Pranešti klaidą

Kaip informavo reguliuotoja, aktoriui buvo sumokėti tūkst. Savo ruožtu S.

žvaigždžių kriptovaliutos prekybą niujorko biržoje nuo nulio

Seagalas reklamavo investicijas į ICO savo paskyrose socialiniuose tinkluose, ragindamas savo skaitytojus nepraleisti progos investuoti lėšas. Priežiūros institucija mano, kad per ICO parduodamą kriptovaliutą reikia laikyti vertybiniais popieriais.

Kriptovaliutų karai: bendruomenės skilimas (1) | dainavossportoklubas.lt

Todėl, pažymima komisijos pranešime, visi, kurie reklamuoja tokias investicijas, privalo skelbti išsamius duomenis apie už tai gautas pajamas. Reguliuotojos duomenimis, S.

pajamos internete paštu ru pamm sąskaita verta investuoti

Seagalas sutiko sumokėti tūkst. Be to, jis įsipareigojo trejus metus nereklamuoti vertybinių popierių ir kriptovaliutų. Jungtinėse Valstijose gimusiam S.

žvaigždžių kriptovaliutos pajamos internete be investicijų latvijoje

Sigalui metų lapkritį buvo suteikta Rusijos pilietybė. Jis dažnai lankosi Rusijoje ir ne kartą viešai reiškė simpatijas šiai žvaigždžių kriptovaliutos.

Holivudo aktorius ir kovinių filmų herojus savo norą tapti RF piliečiu aiškino tuo, kad "labai norėtų kelis mėnesius per metus praleisti su savo draugais Rusijoje, su žmonėmis, kurie jį myli ir jo laukia". Tų pačių metų pradžioje buvo pranešta, kad S. Seagalas gavo Serbijos pilietybę.

žvaigždžių kriptovaliutos