Pristatymo variantai


pristatymo variantai

Galite rinktis pristatymą į namus Lietuvojearba prekių atsiėmimą mūsų salone, Verkių g. Jei perkate prekę, kuriai negalioja nemokamas pristatymas, pirkimo metu galėsite pasirinkti variantą atsiimti šią prekę mūsų biure. Ar galimas nemokamas pristatymas?

Jei sąlygų buvo laikomasi, prekių pardavėjas privalo nedelsiant, ne vėliau kaip per 30 dienų nuo vartotojo rašytinio atsisakymo pristatymo variantai dienos, grąžinti vartotojui tą pinigų sumą, kuri už prekę, daiktą arba paslaugą sumokėta iki sutarties nutraukimo. Gamintojas, pardavėjas arba paslaugos tiekėjas turi teisę negrąžinti vartotojui jo sumokėtos pinigų sumos už prekę ar daiktą, kol vartotojas negrąžino prekės ar daikto, arba nepateikė prekės, arba daikto grąžinimą ar išsiuntimą patvirtinančių dokumentų. Prekių grąžinimo pareiškimai: pareiškimas dėl prekių pakeitimo kita preke pareiškimas dėl pinigų grąžinimo pinigus Jūs gausite per 2 savaites po prekių grąžinimo išskyrus mokestį už prekės pristatymą. Prekės grąžinimo išlaidas — pašto, kurjerio arba transporto — privalote padengti Jūs pats. Dėl internetinėje parduotuvėje įsigytos avalynės sudaroma 2 metų trukmės sutartis.

Kokia pristatymo kaina? Pristatymo kaina priklauso nuo Jūsų perkamų prekių bendro svorio krepšelyje, bei vietovės, kurioje gyvenate.

Taisyklės Pristatymo sąlygos Perkant knygas mūsų internetinėje parduotuvėje, pirkėjas pats užsakymo metu išsirenka nurodo prekių pristatymo būdą bei pristatymo adresą.

Pirkimo metu Jūsų pristatymo kainą suskaičiuos speciali pristatymo skaičiuoklė ir Jūs pristatymo kainą žinosite dar prieš atsiskaitydami. Per pristatymo variantai laiko prekė pasiekia pirkėją? Prekės pristatymas gali užtrukti nuo 1 iki 4 darbo dienų, priklausomai nuo pirkėjo gyvenamosios vietos bei prekių kiekio sandėlyje.

Ar įmanomas skubus užsakymas bei pristatymas?

Pirkėjas turi teisę pirkti prekes elektroninėje parduotuvėje, vadovaujantis šiomis Sąlygomis bei Lietuvos Respublikos teisės aktais. Pirkėjas įsipareigoja: 5. Registravimosi metu pateikti tik tikslius ir teisingus duomenis lietuviškomis raidėmis.

Esant ypatingiems atvejams, prekę galime pristatyti ir ne per kurjerių tarnybą, o kitokiomis priemonėmis. Ar pristatote prekes į Neringos miestą Kuršių Nerija?

kriptovaliutos keitimo kortelė

Pristatymo variantai bene vieninteliai Lietuvoje, kurie savo prekes į Neringos miestą Kuršių Neriją pristatome nemokamai. Tai galioja pagrindinėms prekėms — robotams, ir negalioja atsarginėms dalims, bei akcijinėms, t.

Užduoties pristatymas: CITRINOS [2012-02-10]

Pristatymas iki durų. Įsigiję prekes mūsų tinklapyje, gausite elektroninį laišką su siuntos sekimo nuoroda, ir galėsite patogiai matyti siuntos judėjimo kelią.

pristatymo variantai trys dideli brokeriai

Verkių g.