Prekybos prognozės


Pradžia » Įdomu ir naudinga » Mažmeninės prekybos prognozės metams Mažmeninės prekybos prognozės metams Nacionalinė mažmeninės prekybos federacija paskelbė prognozes metams. Na, o naujienos iš tiesų labai geros: planuojama, kad mažmeninės prekybos pardavimai išskyrus restoranų, degalinių bei automobilių sritįpaaugs apie 3,7 — 4,2 procento, tuo tarpu pardavimai internetu gali padidėti net prekybos prognozės 8 iki 12 procentų. Ekonomika šiandien turi tvirtą pamatą ir tikimės, kad tas pagreitis, kuris atsirado praėjusių metų pabaigoje, nenustos mūsų džiuginti ir šiais metais, — sako Matthew Shay, Nacionalinės mažmeninės prekybos prezidentas bei generalinis direktorius.

Nors Lietuvos eksporto tempai lėtėja, bet Lietuvos eksporto vertė išlieka istorinėse aukštumose. Per pirmąjį šių metų pusmetį lietuviškos kilmės prekių eksporto vertė be energetinių produktų siekė 7,1 mlrd. Palyginimui, tokiu pačiu laikotarpiu metais, Lietuvos eksportas atitinkamai siekė 6,6 mlrd.

rinkos naujokų strategijos

Atitinkamai m. Eksporto perspektyvos toliau didėja paslaugų sektoriui ir reeksporto veikla užsiimančioms Lietuvoje veikiančioms įmonėms.

Prekybos prognozės su metų pradžioje numatytomis eksporto prognozėmis, paslaugų eksporto prognozes didiname nuo 7,3 proc. Nekeičiame tik lietuviškos kilmės prekių eksporto prognozės, manome, kas šių prekių metinis eksporto augimas bus 7,4 proc. Vertinant ilguoju laikotarpiu lietuviškos kilmės prekių eksporto raidą labiau lemia pasiūlos veiksniai, t.

binariniai opcionai signalizuoja dienos pabaigoje vadovo galimybė yra

Anot jo, materialinės investicijos į technologinį gamybos atnaujinimą ir pajėgumų didinimą keletą metų auga, kas reiškia, kad produkcijos pasiūla turėtų augti ir tai gerina ilgojo laikotarpio lietuviškos kilmės prekių eksporto perspektyvą. Anot V.

prekybos prognozės dvejetainių opcionų prekės ženklas

Ivanovo, nors ES šalių blokas ir euro zonos valstybių ekonomikos auga, tačiau yra rizika, kad ES narėse ekonomikos augimas m. Šių šalių prekybos prognozės ir ūkio raidos tendencijos daro didelį poveikį viso ES šalių bloko ekonominei raidai.

  1. Valiutų apklausos nuotaikos rodiklis turi penkerių metų istoriją, susijusią su dešimčia pagrindinių valiutų porų.
  2. Pasaulio ekonomika šiemet smuks 1,3 proc.
  3. Aš nežinau, kur užsidirbti pinigų
  4. TVF šiek tiek pablogino pasaulio ūkio augimo — m.