Kriptovaliutos google


Kriptovaliutų kriptovaliutos google šuoliai ir populiarumas tarp vartotojų vilioja kibernetinius nusikaltėlius ieškoti naujų būdų pasipelnyti.

kriptovaliutos google investicijos į agresyvias pamm sąskaitas

Vienas iš sukčius masinančių įrankių yra kriptovaliutos prekybos programėlės, itin populiarios tarp kriptovaliutomis prekiaujančių entuziastų — nusikaltėlius traukia vien tai, kad šių programėlių nėra daug, ne visos oficialios kriptovaliutų keityklos jas turi, tad atsiranda puiki proga vartotojams pasiūlyti fiktyvias aplikacijas, rašoma pranešime spaudai.

Pasak ESET saugumo kriptovaliutos google, dažniausiai fiktyvių programėlių tikslas yra rinkti prisijungimo duomenis, kriptovaliutos google kuriais būtų galima perimti vartotojų paskyras ir atlikti norimas finansines operacijas su kriptovaliutomis. Siekdami kriptovaliutos google vartotojus sukčiai stengiasi sukelti kuo mažiau įtarimo — naudoja gamintojo pavadinimą, oficialios programėlės ikoną ir netgi plagijuoja jos naudotojo sąsajos išvaizdą.

kriptovaliutos google žaidimai su turbo galimybėmis

Fiktyvios programėlės atrodo patikimai ir dėl teigiamų kitų vartotojų atsiliepimų, kurie yra tokie pat fiktyvūs, kaip ir pačios aplikacijos. Kitas kibernetinių sukčių taikinys — kriptovaliutų piniginės. Tačiau, skirtingai nei prekybos programėlės, sukčius domina ne piniginių slaptažodžiai, o jų privatūs raktai angl.

kriptovaliutos google kaip laimėti nemokamą bitcoin kauliukuose

Pasisavinus šiuos duomenis sukčiai gali daryti ką nori, nes privačių raktų negalima atstatyti, kaip slaptažodžio. Be sukčiavimo programėlių saugumo ekspertai tyrė fiktyvias kriptovaliutų pinigines, kurios vilioja vartotojus pervesti savo kriptovaliutas į sukčių pinigines. Toks sukčiavimo būdas remiasi paprasta procedūra — sukčiai paskelbia apie neva generuojamą naujos piniginės viešą raktą ir kriptovaliutos google vartotojams pervesti savo kripto-santaupas nauju adresu, tačiau netrukus aukos pastebi, kad jų pinigų nebėra.

Yra ir kita sukčiavimo su kriptovaliutų kasyba pusė — vartotojai gali rasti programėlių, kurios neva kasa kriptovaliutas, bet iš tikro terodo reklamas. Tokių sukčiavimo programėlių veikla nėra laikoma kenksminga, greičiau erzinančia, tad tyrėjai jas priskiria nepageidaujamų programų sąrašui.

kriptovaliutos google