Koks variantas,


Koks variantas Lietuvai pats blogiausias?

koks variantas

Nuobodžiaut neturėjome kada. Lietuviškoji žiniasklaida nedelsiant pasidalino į keletą skirtingų stovyklų. Aną savaitę nutiko ir kai kurie kiti svarbūs įvykiai. Tačiau lietuviškoji spauda jų kažkodėl nepastebėjo. Omenyje turimas Seimo Užsienio reikalų komiteto posėdis dėl Vardų ir pavardžių rašymo dokumentuose įstatymo bei mėginimas  sujungti etninės kultūros globos tarybą su valstybine kultūros paveldo komisija. Apie prabėgusios savaitės ypatumus Seimo narį tautininką Gintarą Songailą kalbina Slaptai.

Klaidų taisymas, rašybos tikrinimas

Bet ar lapkričio 17—osios plenariniame posėdyje mojuota kumščiais rūpinantis išskirtinai vien valstybės reikalais? Ši nemaloni istorija negalėjo nepatekti į Seimo posėdžių darbotvarkę.

investicijos į laiko patikrintas kriptas priemokos apskaičiavimo galimybė

Tąsyk ypatingos skubos tvarka svarstyti net 7—eri įstatymų projektai. Pabrėžiu, visi jie priimti ypatingos skubos tvarka.

Daugiau galimybių, bet ir daugiau sumanumo Gramatinimo rekomendacijos komentaras Daugiau galimybių, bet ir daugiau sumanumo Gramatinimo rekomendacijos komentaras Spausdinti Po ilgoko svarstymo Valstybinė lietuvių kalbos komisija m.

Per vieną dieną. Todėl akivaizdu, kad mes, Seimo nariai, buvome įstumti į labai keblią padėtį. Sunku tikėtis, jog ypatingos skubos tvarka palaiminami įstatymai būtų nepriekaištingai koks variantas ir tobuli. Kur įžvelgiu didžiausius pavojus? Valdžia visuomet pompastiškai tvirtina, jog prisiima atsakomybę, gindama Lietuvos piliečių, Lietuvos indėlininkų, Lietuvos įmonių interesus.

Pagrindinę atsakomybės naštą ji užkrauna ant laikinojo administratoriaus pečių. Todėl panašu, kad visos įstatymų pataisos, kurios priimtos aną ketvirtadienį, buvo koreguojamos taip, kad būtų atsižvelgta į su laikinuoju administratoriumi pasirašytą sutartį.

Žinoma, galima teisintis, jog tokiais atvejais svarbiausia — operatyvumas. Suprask, susiklosčius konfliktinei situacijai svarbiausia nedelsiant priimti kardinalius sprendimus. Operatyvumas — labai svarbus elementas. Iš Seimo tribūnos kai kas mėginama įrodinėti, esą jis tik vykdys Lietuvos Banko nurodymus.

Bet priimtame įstatyme parašyta kitaip. Čia sakoma, kad administratorius atliks ir banko valdymo organų funcijas. Savarankiškai atliks. Tad mums belieka tikėtis, kad laikinojo administratoriaus kvalifikacija ir garbė neleis padaryti klaidų bei žalos. Jūs manote, jog Lietuvos valstybė koks variantas vėl kuria konfliktinę situaciją, kai bėdos konkrečios, rimtos, o atsakingų už sukeltą chaosą ir vėl nėra?

Manau, kad Lietuvos valstybei derėjo rimčiau apsidrausti. Mano pasiūlymas buvo toks: jei administratorius padaro žalos, už tai jis atsako įstatymų numatyta tvarka.

O ne pagal kažkokioje specialioje sutartyje numatytus principus. Labai keista ir nuostata, jog jei banką ištiks bankrotas, valstybė pirmiausiai privalės išmokėti atlyginimą laikinajam administratoriui. Mėginta tvirtinti, jog visuomet žaidžiama pagal panašias taisykles: pirmiausiai atsiskaitoma už bankroto administravimo paslaugas.

Bet juk bankroto administravimas nėra vien administratoriaus atlyginimas. Žodžiu, lapkričio koks variantas Seime būta daug įtampos ir neaiškumų.

Mano supratimu, su laikinuoju administratoriumi pasirašytoje sutartyje nėra rimtų saugiklių, kurie naujos konfliktinės situacijos atveju gintų valstybės interesus.

Taip, Lietuvos Banko vadovas prisiėmė atsakomybę. Bet mums, Seimo nariams, nėra lengva susigaudyti šiose intrigose, kadangi neturime užtektinai išsamios informacijos. O ir toji informacija, kuria disponuojame, prieštaringa. Nenoriu būti blogas pranašas, bet ilgainiui greičiausiai paaiškės naujų negražių dalykų. Įvykiai objektyviai pasisuko būtent taip, kad situacija tikrai kenkia Lietuvos kapitalo bankams. Sunku pateikti vienareikšmį atsakymą.

Turime viena kitai prieštaraujančių informacijų. Formaliai — lietuviškas. Bet ar galima tvirtinti, jog dėl konfliktinės situacijos kalta būtent Prezidentė? Kai kas mėgina šį incidentą pateikti kaip puolimą prieš lietuviškuosius bankus. Negalėčiau pasakyti, ar tokia versija pagrįsta. Sulaukus daugiau informacijos, nei iki šiol, būtų galimybė susidaryti objektyvesnį vaizdą. Neatmestina galimybė, jog toji kompanija dalyvaus teisminiuose ginčuose.

Ji neigia ir tai, kad yra prapuolę vertybiniai popieriai.

Tarptautinės audito firmos teigimu, vertybiniai popieriai niekur nedingę. Pasiremdama Šveicarijos bankų informacija, ji tvirtina, jog vertybiniai popieriai niekur neprapuolę. Nieko nepadarysi — gyvenimas sudėtingas. Kaip suvokti, kur sakoma kaip užsidirbti pinigų, jei vis dar studijuoji, o kur — tik blefuojama?

Viešojoje erdvėje pasirodė daug keistų straipsnių.

kaip užsidirbti pinigų verslo internete be investicijų

Omenyje pirmiausiai turiu rusų spaudos pranešimus. Užsiminta ir apie kažkokias trintis su Rusijos premjero Vladimiro Putino aplinka.

Bent jau politine prasme. Galų gale teisėsaugos institucijos privalo išsiaiškinti, ar būta aferų, o jei būta, tai kas būtent jas organizavo. Versija, jog tai koks variantas tik tam, jog kažkas sudarytų itin palankias sąlygas Lietuvoje dirbti skandinaviškojo kapitalo bankams, mat atrodo mažai tikėtina. Tikrovė, kurią stebime, byloja visai ką kitką.

Bet aš įsitikinęs, jog skandinaviško kapitalo bankai tikrai nėra tos institucijos, kurias būtų galima įtarti koks variantas nuodėmėmis. Seimo plenarinio posėdžio metu teikėte savąją pataisą. Mano supratimu, Jūsų pasiūlymai buvo racionalūs. Tačiau į juos beveik neatsižvelgta.

  • Profesionalių žurnalistų Lietuvos verslo siūlomų produktų ir paslaugų apžvalgos Gera spyna — saugūs namai.
  • Atidaroma brokerio išvada
  • Bitcoin klikeris su pinigų atsiėmimu
  • Kaip ir pilotai, yra top kartai, yra vidutiniski, ir yra keli nivalos.
  • Gera spyna – saugūs namai. Koks variantas yra geriausias?
  • Starto rikiuotė - koks variantas labiausiai tinka Tau - FLT

Koks variantas pačiu tvirtinau, jog keista sužinoti, kad pareiga ginti šventus valstybės interesus neiaškiais pagrindais perduodama privačiam asmeniui su neaiškia atsakomybe. Ir čia pat susilaukėte kaltinimų, jog ginate ne Lietuvos interesus. Maždaug tuo pačiu metu Facebook tinklalapyje Seimo narė Rasa Juknevičienė parašė užuominą, esą aš ginu poną Koks variantas. Turint omenyje, kad Facebook lietuviškai — Veidaknygė yra viešas dalykas, tad ponia R. Juknevičienė panašiais kaltinimais švaistosi jau nebe pirmą kartą, labai rimtai svarstau, ar šį kartą Krašto apsaugos ministrė neperžengė teisminės atsakomybės ribų.

Pradedu manyti, jog skandalingoje Prezidento Valdaus Adamkaus knygoje apie R. Juknevičienę pateikti epitetai — labai taiklūs. Atvirai kalbant, R. Juknevičienės stilius komentuoti mano veiklą — apgailėtinas ir pasibjaurėtinas. Nuo tokių koks variantas siūlau laikytis kuo toliau. Kaip vertinate pasiūlymus jungti į vieną darinį etninės kultūros globos tarybą su valstybine kultūros paveldo komisija?

Čia — globalistų intrigos? Šis klausimas svarstytas lapkričio 15—ąją.

Tądien iš tiesų Seime ginčytasi, ar verta sujungti etninės kultūros globos tarybą su valstybine kultūros paveldo komisija. Tai — irgi svarbi, skandalinga istorija. Bet žiniasklaidos beveik nepastebėta. Minėto įstatymo iniciatoriai bandė teisinti savo sumanymą, girdi, sujungimas konkrečiau apibrėžtų institucijų koks variantas ir sustiprintų materialaus ir nematerialaus paveldo priežiūrą. Mano įsitikinimu, toks pasiūlymas — akivaizdus šių svarbių institucijų silpninimas.

Metinis biudžetas per abi institucijas — vos apie milijoną litų.

Gera spyna – saugūs namai. Koks variantas yra geriausias?

Labai mažai. Koks variantas derėtų stiprinti šias užtektinai skirtingų užduočių institucijas. Etninės kultūros paveldas — gyvoji tradicija, ir materiali, ir nemateriali, susijusi su lietuviškų tradicijų perdavimu, jų raiška.

Akivaizdu, kad Lietuvos valstybė per mažai investuoja į etninės kultūros programas. O dar tiksliau kalbant, tiesiogiai valstybė neinvestuoja nė vieno lito. Kita vertus, pastangos sujungti galbūt susijusios su interesais žmonių, kurie ketina kažką statyti brokerių, investuojančių reitingą perstatyti, taigi, kaip nors kitaip pakreipti Valstybinės kultūros paveldo komisijos koks variantas.

Čia galimi įvairiausi interesų konfliktai. Užuot stiprinus viešojo intereso gynimą, mėginta pasukti priešingu keliu. Seimo narių grupė, įskaitant ir mane, buvo parengusi alternatyvųjį projektą. Jo esmė — nejungti šių institucijų. Privalau pabrėžti, kad parlamentinė pateikimo procedūra dėl šios dilemos buvo suplanuota  lapkričio 15—osios pavakarę. Matyt, tikėtasi, jog parlamentarai bus pavargę, deramai neįsigilinę, net išsivaikščioję, taigi oponentams lengvai pavyks pritarti jungimą  numatantį įstatymą.

Laimė, taip neatsitiko. Mūsų pozicija triuškinančiai laimėjo. Gal galite įvardinti, kokie tikrieji silpninimo iniciatorių motyvai? Galų gale — kas tikrasis šio projekto autorius? Tikrieji motyvai neaiškūs. Apie koks variantas priežastis nieko nesakoma.

Slepiasi ir tikrieji iniciatoriai. Nenori prisipažinti stūmę šį projektą. Švietimo, mokslo ir kultūros  komiteto pirmininkas Valentinas Stundys taip ir neprisipažino, kad galbūt jis ir yra tikrasis minėto projekto įkvėpėjas. Oficialiai jis pateikė Seimo valdybos nutarimu sudarytos darbo grupės siūlomus įstatymų pataisų projektus. Be kita koks variantas, Švietimo, mokslo ir kultūros komitetas tokius pasiūlymus koks variantas minėtų institucijų jungimo jau buvo du sykius atmetęs.

Du kartus svarstė ir du kartus atmetė. Taigi komiteto pirmininkas V. Stundys kartu atstovavo ir koks variantas vadovaujamą komitetą, kuris nepritarė tokiam siūlymui. Netgi Kultūros ministras buvo pareiškęs savo nuomonę: negalima jungti šių institucijų. Žodžiu, lapkričio 15—ąją buvo susidariusi užtektinai absurdiška situacija. Seime dar nesu matęs panašių dalykų.

Čia įžvelgiu keletą variantų. Šią grupę vadinu globalistine, tvirtinančia, esą tautiškumas esąs nesusipratimas. Todėl tautiškumo būtina atsisakyti. Mums koks variantas tie globalistai. Jų nėra daug. Bet jie kai kuriose srityse turi didelę politinę įtaką. Pavyzdžiui, premjero Andriaus Kubiliaus aplinkoje. Omenyje turiu ir kai kuriuos konservatorius ir keletą liberalų. Be to, jų nuomonę palaiko kai kurie koks variantas ar daugiau įtakingi leidiniai.

Taigi, tikėtina, jog tokio jungimo tikrieji iniciatoriai yra tie, kurie siekia Vilniaus, Klaipėdos ar Kauno senamiesčiuose pastatyti kuo koks variantas stiklinių dangoraižių, ar kitaip bjauroti mūsų senamiesčius vardan savo siaurų interesų.

Tarsi dangoraižių nebūtų galima pelningai statyti naujuosiuose miestų rajonuose, nedarkant koks variantas amžius susiklosčiusios senamiesčių tradicijos. Taigi situacija buvo labai pavojinga. Praėjusią savaitę Seimo užsienio reikalų komitetas vis tik nusprendė pateikti savo išvadas apie pavardžių ir vardų rašymo oficialiuose dokumentuose įstatymo projektą. Bet kodėl — tik po pusantrų metų? Taip, po maždaug pusantrų metų trukusio sabotažo Emanuelio Zingerio vadovaujamas Seimo Užsienio reikalų komitetas galų gale išanalizavo šį, mano įsitikinimu, ganėtinai svarbų įstatymą.

Vardų ir pavardžių rašymo oficialiuose dokumentuose taisyklės — svarbus valstybės dokumentas. Taigi koks variantas pagrindinis Seimo Teisės ir teisėtvarkos komitetas galės pradėti tolimesnes svarstymo procedūras — apibendrinti visų komitetų pateiktas išvadas ir pradėti svarstymo procedūrą Seime.

koks variantas tarpininko ir brokerio skirtumai

Kol Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininkas E. Zingeris nebuvo surengęs svarstymo savo komitete, apibendrinantys svarstymai Teisės ir teisėtvarkos komitete buvo negalimi.