Investicijų apžvalgos


investicijų apžvalgos pirkti kompiuterius prekybai

Publikuota mūsų parengta apžvalga apie užsienio investicijų investicijų apžvalgos Lietuvoje metais Mokesčių naujienos Jau devintus metus iš eilės leidinys Tax on Inbound Investment publikuoja Juridicon mokesčių advokato dr. Laimono Marcinkevičiaus parengtas apžvalgas.

Investicijų apžvalga 2017

Tax on Investicijų apžvalgos Investment leidinyje galima susipažinti su užsienio investicijų apmokestinimu Lietuvoje bei įžvalgomis apie naujausias tendencijas šioje srityje. Minėtame leidinyje apžvelgiamas užsienio investicijų apmokestinimas 24 valstybėse, pateikiami naujausi verslui aktualūs teisės aktų pakeitimai ir įžvalgos.

investicijų apžvalgos dvejetainiai pasirinkimai atsiliepimai 24opton

Tax on Inbound Investment nuo m. Business Research leidžiamas teisinis vadovas yra skirtas investicijų apžvalgos atstovams ir praktikuojantiems teisininkams, kurie domisi tarptautiniu verslo apmokestinimo reguliavimu.

Klausimų ir atsakymų forma pateikiama informacija apie mokestinius privalumus ir trūkumus įvairiais verslo įsigijimo atvejais pavyzdžiui, akcijų pirkimas lyginamas su verslo dalies perleidimu; verslo dalies perleidimas lyginamas su reorganizavimu, verslo įsigijimas per vietos įmonę lyginamas su verslo įsigijimu per užsienio įmonę ; veiksmingiausius verslo atskyrimo būdus mokesčių tikslais, nuostolių perkėlimo investicijų apžvalgos perleidus verslą akcijų perleidimo, reorganizavimo, verslo dalies perleidimo atvejais ; prestižo ir kito nematerialaus turto nusidėvėjimą, palūkanų apmokestinimą ir apribojimus palūkanų atskaitymui iš pajamų; dividendų apmokestinimą ir kitus pelno panaudojimo būdus; tolimesnio verslo perleidimo sandorių apmokestinimą bei kitus investuotojams aktualius mokestinius aspektus.

dvejetainių variantų strategija

Juridicon parengtą apžvalgą anglų kalba rasite čia.