Galimybė kainą, Galimybė gyventi kitaip


Premjeras: Vyriausybė atvėrė galimybę reguliuoti kainas Scanpix nuotr. Vyriausybė trečiadienį pritarė įstatymų pataisoms, kad esant ekstremaliai situacijai ji galėtų reguliuoti kainas.

uždarbis internete už paspaudimus eurais kaip užsidirbti sėdint namuose

Anot Vyriausybės atstovų, šis įrankis galėtų būti panaudotas pažaboti nesąžiningus apsaugos priemonių perpardavinėtojus, šalyje plintant koronavirusui. Įstatymo pataisas kitą savaitę turėtų svarstyti Seimas, o jos įsigaliotų pasirašius prezidentui Gitanui Nausėdai.

kaip užsidirbti pinigų iš rankų darbo

Pagal siūlomą tvarką, galimybė kainą ir paslaugų kainas stebėtų Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba. Sprendimą dėl kainų reguliavimo priimtų Vyriausybė operacijų vadovo teikimu, prieš tai gavus Konkurencijos tarybos nuomonę.

parinktys jų savybės ir tipai dvejetainiai variantai ant rbk

Tai yra įrankis, kurio mes nenorėtume naudoti, bet jeigu prireiks, valstybė nedvejodama tuo pasinaudos, kalbant apie visas spekuliacines kainas. Skvernelis tikisi, kad nereikės pasinaudoti Premjeras Saulius Skvernelis sako, kad toks instrumentas reikalingas kovoti su nesąžiningais prekeiviais, tačiau pabrėžia tikįs, kad jo nereikės panaudoti. Prezidentas G.

galimybė kainą

Nausėda anksčiau šią savaitę išsakė nepritarimą kainų reguliavimo idėjai — pasak jo, tų produktų, kurių kainos būtų reguliuojamos, tiesiog neliktų prekyboje. Įstatymo pataisas rengęs teisingumo ministras Elvinas Jankevičius sakė, kad bandys įtikinti prezidentą ir jo komandą, jog priemonės yra reikalingos, siekiant užkirsti kelią nesąžiningam pelnymuisi krizės metu.

galimybė kainą prekybos perspektyvos

Svarbu paaiškinti visuomenei, kad galimybė kainą pirmiausia nėra kalbama apie maisto prekes, bet apie tokias prekes kaip apsaugos priemonės. Įstatymų projekto aiškinamajame rašte teigiama, kad šiuo metu kai kurios Europos Sąjungos valstybės narės jau ėmėsi galimybė kainą priemonių, pavyzdžiui, Prancūzijoje priimtas premjero dekretas, kuriuo reglamentuojamos maksimalios dezinfekcinio skysčio kainos.

Seimo posėdis planuojamas kitą antradienį, kovo 31 dieną.

Suganorm - suganorm kaina, suganorm vaistai