Daksomos brokeris. Įspūdingi apartamentai | Nekilnojamojo turto paslaugos


Klaipėdos laboratorija atnaujino darbą, pranešė uostamiesčio meras

Naujame kvartale liko 2 laisvi žemės sklypai namų statybai 7 arai. Pastatysime pagal Jūsų poreikį gyvenamąjį namą daksomos brokeris liepos pabaigos.

  1. Dėl užgriuvusių rūpesčių moteris kaltina, kaip įtariama, garbės nekilnojamojo turto brokerių gildijai nedarantį Edviną Goradauską.
  2. Ilgai prekiaujama
  3. Kriptovaliutos uždirbimo programa
  4. Некогда и люди, и машины обладали этой силой; неизменные машины по-прежнему могли понимать мысленные приказы своих хозяев.

Galite rinktis 70kv. Visi namai vieno aukšto,vienodos architektūros, kvartalo apšvietimas,asfaltuota gatvė. Klaipėdos m. Dėl platesnės informacijos prašau skambinti daksomos brokeris.

Dėl namo remonto — į uostamiesčio prokuratūrą Rugsėjo 13d. Nesutinkantys mokėti milžiniškų sumų už Taikos prospekte esančio daugiabučio vamzdyno stovo pakeitimą namo gyventojai kreipėsi į uostamiesčio prokuratūrą.

Vieno aukšto gyvenamojo namo bendras plotas - 80 m2 galimi ir kiti namų plotai - 70 m2, 90 m2, m2, m2 ir m2. Namo projektas su galiojančiu statybos leidimu įskaičiuotas į kainą.

Nuorodos kopijavimas

Likę vidiniai kvartalo sklypai 6,5 arų statyboms orientuoti į pietų pusę. Į kainą įskaičiuota: - pilna lauko apdaila, čerpinis stogas, trinkelėmis klota gatvė ir daksomos brokeris 2 automobiliams sklypo ribose; - 3 stiklų dviejų paketų langai; - įrengtos ir išbetonuotos šildomos grindys; - išvedžiota ir paruošta santechnikos įrenginių pajungimui vandentiekio ir nuotekų sistema; - įrengtas momentinio šildymo dujų katilas; - išvedžiota elektros, saugos ir priešgaisrinės signalizacijos instaliacija bei sumontuoti davikliai.

Naujame Slengių kvartale šalia pirmo karjero Parduodu 2 atskirus gyvenamuosius namus Statyba Bendras plotas kv. Panoraminiai langai.