Asmeninis brokeris


Įmonės aprašymas: Ieškote patikimo NT brokerio Vilniuje, galinčio padėti parduoti ar asmeninis brokeris nekilnojamąjį turtą?

asmeninis brokeris ką turtuoliai uždirba

Dirbkime kartu. Aš dirbu su butų, namų, gyvenamosios paskirties sklypų pardavimais ir pirkimais Vilniaus mieste, taip pat padedu surasti nuominkus būstui Vilniuje.

Mano klientai vertina mane kaip atsakingą, operatyvų žmogų, gerai išmanantį nekilnojamojo turto rinką. Mano stipriosios savybės — diplomatija ir konkretumas.

pasitikėjimo valdymas pas brokerį

Dažniausiai mano klientai — tai žmonės, kurie dėl vienokių ar kitokių priežasčių negali ar nenori patys užsiimti nekilnojamojo turto pardavimu arba ieško profesionalaus partnerio, padedančio nusipirkti būstą Vilniaus mieste. Dalis mano klientų gyvena užsienyje ar kitame mieste, todėl dažnai mūsų bendravimas, dokumentų pasirašymas vyksta internetu.

užsidirbti pinigų byloms

Man svarbu, kad mano klientams nekilnojamojo turto sandoris būtų kuo paprastesnis. Savo veiklą nekilnojamame turte pradėjau m.

Nekilnojamojo turto brokeris: ar verta mokėti už paslaugas - dainavossportoklubas.lt

REMAX kompanijoje. Mano pagrindinė veiklos sritis — gyvenamojo nekilnojamojo turto pardavimas butai, namai, namų valdos sklypai Vilniaus mieste.

asmeninis brokeris azartinių lošimų galimybės

Ši jauna, bet ambicinga kompanija priklauso Lietuvos nekilnojamojo turto agentūrų asociacijai. Daugiau infomacijos apie mane ir mano veiklą galite rasti socialiniuose portaluose tokiuose kaip Facebook, Linkedin, Instagram, Twiter.

asmeninis brokeris pardavimo pasirinkimą pardavėjas turi

Taip pat kituose nekilnojamojo turto puslapiuose. Šiuo metu mano parduodamus ir asmeninis brokeris parduotus objektus rasite čia Laisvai kalbu angliškai ir rusiškai.

pelningi bitcoin čiaupai